Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Teatr IMKA
ul. Kocjana 3 Warszawa
22 339 05 20
biuro@teatr-imka.pl
www.teatr-imka.pl
Teatr IMKA jest artystycznym głosem pokolenia 40-latków. Powstał wiosną 2010 roku. W trakcie prób do "Opisu obyczajów 3" w zespole zrodziła się niezwykła energia, potrzeba stworzenia miejsca dla ważnej, ciekawej rozmowy z widzami. Teatr IMKA jest skierowany do widzów, którzy szukają czegoś więcej niż bezrefleksyjnej rozrywki. IMKA daje szansę na spędzenie wieczoru w interesujący sposób, bo obok zabawy i śmiechu, proponuje literaturę, która stawia ważkie pytania i prowokuje do głębszych przemyśleń. Teatr mieści się w przedwojennej siedzibie międzynarodowej organizacji YMCA w budynku przy ulicy Konopnickiej 6. Nazwa teatru i jego działalność wpisuje się zatem w dawną tradycję Warszawy.

Wiele lat spędziłem w krakowskich teatrach Starym, Stu, Słowackiego oraz łódzkim Teatrze Nowym. Grałem w warszawskim Narodowym i współpracowałem z Montownią. Byłem asystentem Kazimierza Dejmka. Przyszedł czas, żeby wszystkie doświadczenia moje i moich przyjaciół zebrać i wykorzystać. To teatr pokolenia 40-latków, którzy chcą zabrać głos. Ważną postacią dla naszego teatru jest Mikołaj Grabowski, reżyser, przyjaciel, doradca. Jego uwagi są bezcenne. Dawniej wietrzyłem sale przed próbami u Grabowskiego i dziś znów, tym razem w Teatrze IMKA otwieram okna przed spektaklem. - Tomasz Karolak, dyrektor artystyczny Teatru IMKA

kasa Teatru: 22 339 05 20
mail: rezerwacja@teatr-imka.pl
rezerwacje grupowe: 533 131 753,mail: bilety@bookingplace.eu

Od dn. 1 września 2017 Biuro Obsługi Widowni prowadzone jest przez firmę Booking Place Sp. z o.o.

Wiadomości

Krystian Lupa gościnnie w Teatrze IMKA
„Pływalnia“, najnowszy polski spektakl Krystiana Lupy, zostanie pokazany w Teatrze IMKA 10 i 11 lutego na festiwalu „Polska w IMCE. Niecodzienny Festiwal Teatralny“.
...
"Podwójne solo" potrójnego Jubilata - Jan Peszek świętuje w listopadzie w Warszawie
Z okazji tegorocznego jubileuszu Jana Peszka Teatr IMKA zaprasza w listopadzie na trzy wyjątkowe spektakle z udziałem tego wybitnego aktora:

Dzienniki - 24.11 godz. 20.00, 25....
1 2 3

Facebook