Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Centrum Społeczne Paca (Paca 40)
Rodzaj instytucji: stowarzyszenie
ul. Paca 40 Warszawa (mapa)
zamknij
607 737 545 lub 22 118 17 68
karolinak@cal.org.pl
centrumpaca.pl/
Sami o sobie:

"PACA 40 to miejsce skupiające mieszkańców Grochowa, przestrzeń spotkania różnych ludzi i inicjatyw działających na rzecz grochowskiej społeczności.
Będzie tu można poznać sąsiadów i aktywistów, zaangażować się w lokalne przedsięwzięcia, zrealizować własne pomysły, wziąć udział w warsztatach, otwartych spotkaniach, imprezach kulturalnych lub też po prostu wypić kawę, przeczytać prasę lokalną, przejrzeć ogłoszenia drobne i zagrać w planszówki.

PACA 40 to miejsce akcji – także Twoich!
Masz pomysł? Nie masz miejsca? Przyjdź do nas i stań się gospodarzem nowej, grochowskiej bazy inicjatyw!

Zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, animatorów, działaczy, sąsiadów i wszystkich tych, którzy mają energię i pomysły na działanie, do współtworzenia tego miejsca.

Jak? Nieodpłatnie udostępniamy naszą przestrzeń (oraz w miarę możliwości sprzęt) na interesujące działania animujące lokalną społeczność.
Znajdziesz tu salę ze sceną i miejscem dla ok. 100 osób, przestrzeń wystawienniczą (z odpowiednią instalacją i oświetleniem), salkę dla dzieci, 3 pomieszczenia szkoleniowe... Podzielimy się też rzutnikiem, flipchartem i kawą z ekspresu!

Wszystko po to, aby na Grochowie powstało miejsce:
- przyjazne mieszkańcom i aktywizujące ich w sposób twórczy
- skupiające pozytywne i energiczne osoby, które chcą działać
- otwarte dla wszystkich chcących realizować własne pomysły, rozwijać zainteresowania i dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi.

A może to właśnie Ty masz pomysł na który nie wpadliśmy, a który świetnie się sprawdzi w tej przestrzeni?

Przyjdź do nas – jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 20:00 i w soboty od 10:00 do 18:00.

Możesz też zadzwonić, lub napisać do Karoliny, która stara się opanować tę przestrzeń: +48 607 737 545, karolinak@cal.org.pl

PACA 40 prowadzone jest przez Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL (www.cal.org.pl) i współfinansowane jest ze środków m.st. Warszawy."

źródło: http://centrumpaca.pl/o-paca/

Zobacz w serwisie


Facebook