Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Dom Kultury "Zacisze"
Rodzaj instytucji: dom kultury
ul. Blokowa 1 Warszawa (mapa)
zamknij
022 679 84 69, 743 87 10
sekretariat@zacisze.waw.pl
www.zacisze.waw.pl
Dom Kultury „Zacisze” działa na warszawskim Targówku. Celem działalności jest integracja środowisk poprzez sztukę i zapewnienie atrakcyjnych form spędzenia wolnego czasu. Oferta adresowana jest do wszystkich grup wiekowych. Każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dzieci ciekawie i bezpiecznie spędzają popołudnia, rozwijając swoje zdolności, m.in.: plastyczne, baletowe, muzyczne, teatralne, taneczne, językowe. Młodzież realizuje swoje pasje w projektach dofinansowanych przez Unię Europejską, m.in. „Młodzież w działaniu”. Dorośli odkrywają swoje talenty w pracowniach, m.in.: witrażu, malarstwa, szycia, tkactwa, tańca, a seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury „Zacisze” słuchają wykładów, wędrują po Polsce i Europie, tańczą, serfują wirtualnie, grają w brydża. Sybiracy z Koła Terenowego Związku Sybiraków Warszawa Praga Północ spotykają się tu raz w miesiącu.

Organizuje imprezy cykliczne, takie jak: Mikołajkowe Otwarte Mistrzostwa Boogie Woogie oraz Turniej Rock’n’Rolla Sportowego, Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora, konkurs Piosenki Solo Senior, Spotkania Teatrów Młodych, Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, Scena Małego Aktora, GITARRERA – Przegląd Zespołów i Indywidualnej Gitary Klasycznej. Na 95 % imprez wstęp jest wolny.

więcej

Zobacz w serwisie


Zobacz też

Bielański Ośrodek Kultury
dom kultury
Staromiejski Dom Kultury
dom kultury, miejska instytucja kultury
Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna"
dom kultury

Instytucje

Chór Zacisze
zespół
Zaciszańska Nuta
zespół

Wiadomości

Maluj i wygrywaj! - Międzynarodowy konkurs dla młodzieży - na plakat filmowy
Konkurs skierowany jest do uczniów polskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce, Holandii, Anglii, na Białorusi i Litwie.

Przedmiotem konkursu jest ...
LEK dla kultury - cykl szkoleń w Domu Kultury Zacisze
Z dobrą inicjatywą szkoleniową dla pracowników domów kultury Warszawy wystąpił Dom Kultury Zacisze .
Laboratorium Edukacji Kulturalnej to cykl szkoleń.LEK – to le...