Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Dom Kultury Dorożkarnia w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Logotyp
Rodzaj instytucji: dom kultury
ul. Siekierkowska 28 Warszawa (mapa)
zamknij
+48 22 841 91 22
biuro@dorozkarnia.pl
www.dorozkarnia.pl
Dom Kultury Dorożkarnia to jedna z najbardziej aktywnych warszawskich instytucji promujących dziecięcą i młodzieżową twórczość amatorską. Jej podstawowym celem jest stworzenie odpowiedniego miejsca i atmosfery potrzebnych do tego, aby młode osoby z całego miasta, szczególnie zaś z okolic Dolnego Mokotowa, mogły przedstawić swoje osiągnięcia, zrealizować marzenia i aspiracje, rozwinąć talenty i poznać bliżej świat sztuki.
Dziecięcy i młodzieżowi artyści uczestniczą nie tylko w stałym tygodniowym programie zajęć, ale też biorą aktywny udział w organizowanych cyklicznie warsztatach oraz weekendowych prezentacjach scenicznych. W ośrodku działa kilkanaście rozmaitych pracowni i grup artystycznych, w tym kilka zespołów teatralnych i tanecznych. Realizując swój program edukacyjno - kulturalny "Dorożkarnia" organizuje i bierze udział w wielu znaczących imprezach kulturalnych o zasięgu nie tylko wojewódzkim, ale również ogólnopolskim i międzynarodowym. Ośrodek prowadzi także działalność na rzecz lokalnego środowiska oraz osób niepełnosprawnych.

Misja Dorożkarni:
Wspieramy każdego, niezależnie od wieku, by mógł być twórczy, odważny, radosny i zaangażowany w sąsiedztwo i świat.

Rozwijamy talenty – z nami zmontujesz swój pierwszy film, namalujesz obraz, wystąpisz na profesjonalnej scenie czy nagrasz ulubioną piosenkę.

Odkrywamy sąsiedztwo – możesz pobawić się na międzypokoleniowej potańcówce, dowiedzieć się jak wyglądały Siekierki 100 lat temu, wypożyczyć coś dla siebie w Składzie Książek lub po prostu porozmawiać przy kawie.

Wspieramy pasjonatów – przychodząc do nas z pomysłem na swój koncert, spektakl, wystawę możesz liczyć na naszą pomoc, przestrzeń i sprzęt.

więcej

Multimedia


Wiadomości

Srebrny Delfin dla Polski na Festiwalu Tanecznym w San Remo
Grupa STEP zdobyła podczas Festiwalu Tanecznego w Sanremo GRAND PRIX - Srebrnego Delfina oraz I miejsce w kategorii F – Różowego Delfina za układ “You may run on”.
...
Dziecięca Stolica XII edycja
Zapraszamy wszystkich i młodych i starszych 22 maja pod Pałac Kultury i Nauki na dwunastą edycję Dziecięcej Stolicy


Dziecięca Stolica to festiwal utalentowanych młodyc...
1 2