Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Instytucje

Komuna Warszawa
instytucja edukacyjna, centrum kultury, organizator wydarzeń

Jedź z Komuną // Warszawa do Amsterdamu!
Weź udział w performansie w Teatrze Het Veem! Bądź importowaną publicznością!

"W ostatnich latach holenderski teatr eksperymentalny traci publiczność na skutek kryzysu gospodarczego i cięć w budżecie kultury. Komuna// Warszawa chce mu przyjść z pomocą i importować publiczność z Polski. 8 marca warszawska grupa wystąpi w Amsterdamie w Teatrze Het Veem z performansem „Polish Artists Do It Cheaper!”, przygotowanym w ramach międzynarodowego projektu badawczo-artystycznego „Outside the Box”. Integralną częścią projektu będzie wyjazd do Amsterdamu grupy polskich widzów, którzy zobaczą przedstawienie i wezmą udział w towarzyszących mu wydarzeniach. W programie: performans Komuny, dyskusja, spotkanie z widzami holenderskimi, afterparty.

Udział bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport busem Warszawa – Amsterdam – Warszawa oraz nocleg w Teatrze Het Veem. Chętnych prosimy o przysyłanie zgłoszeń, zawierających CV oraz krótką odpowiedź na pytanie: Kto i dlaczego powinien chodzić do teatru w czasach mediów społecznościowych, których użytkownicy sami uważają się za artystów, a klikając „Dołącz”, stają się wirtualnymi uczestnikami wydarzeń?

Zgłoszenia prosimy przysyłać do 2 marca na adres: iza.zerek@komuna.warszawa.pl. O wynikach naboru poinformujemy mailowo 3 marca.
"

źródło: komuna.warszawa.pl


Najważniejsze informacje:

Co: spektakl Komuny// Warszawa „Polish Artists Do It Cheaper!” połączony z importem publiczności z Polski
www.komuna.warszawa.pl

Gdzie: Teatr Het Veem, Van Diemenstraat 408-410, 1013 CR Amsterdam www.hetveemtheater.nl

Kiedy: wyjazd 7 marca ok. godz. 22, powrót 9 marca ok. godz. 23

UWAGA: wyjazd dla osób zaprawionych w trudach podróży. Uczestników czeka ponad 10-godzinna podróż minibusem, następnie dzień w Amsterdamie, wieczorem spektakl Komuny, dyskusja i party. Nocleg przewidujemy w sali teatru na karimatach. W zamian oferujemy ekscytującą wyprawę do jednego z najciekawszych teatrów eksperymentalnych w Holandii i udział w wyjątkowej akcji performatywnej.

Spektakl odbędzie się w ramach projektu Outside The Box.