Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Koncert: Chris Norman w Sali Kongresowej
Kiedy
30 marca 2014 (niedziela) g. 18:00
Gdzie
Sala Kongresowa PKiN, Pl. Defilad 1 (mapa)
zamknij
Cena
99 zł - 259 zł
www.kongresowa.pl/impreza,30_03_2014,chris_norman.html

Chris Norman - jeden z najbardziej twórczych i oryginalnych brytyjskich muzyków lat 70. i 80 - już 30 marca wystąpi na jedynym koncercie w warszawskiej Sali Kongresowej. Legendarny wokalista grupy SMOKIE zaprezentuje nam utwory ze swojego najnowszego albumu There and Back jak również swoje największe hity takie jak Midnight Lady, Baby I Miss You, Stumblin In czy Living Next Door To Alice.

Po wielu udanych latach w grupie Smokie w 1982 roku Chris Norman postanowił rozpocząć karierę solową odnosząc nie mniejszy sukces. Jego album Chris Noraman The Hits zawierający utwory z jego lat w grupie Smokie jak i solowej kariery (z dodatkowym nagraniem DVD live z Berlina z Acoutsic Tour 2007) został wydany w Lutym 2009 roku i osiągnął miano złotego. Na duńskich listach przebojów dotarł na 2. miejsce, a w Norwegii uplasował się na pozycji 7. W 2009 roku Chris Norman odbył odnoszącą sukces trasę koncertową w Europie i Australii. W Grudniu tego samego roku wokalista wydał live-DVD oraz płytę Chris Norman The Hits!. W 2010 roku odbył spektakularną trasę koncertową w Rosji. W Lutym 2011 roku jego album Time Traveller wyszedł w Danii od samego początku plasując się na 8. pozycji duńskich list przebojów. Singel z płyty noszący tytuł Chasing Cars również odnosił niemałe sukcesy na muzycznych listach. Najnowszy krążek artysty there and Back został skomponowany razem z jego wieloletnim przyjacielem byłym perkusistą Smokie Petem Spencerem.

Po nagraniu nowego albumu, w 2014 roku, rusza w trasę There and Back, podczas której odwiedzi także Polskę dając jedyny koncert w Warszawie. Koncert tego legendarnego rockowego muzyka będzie nie lada gratką dla fanów Smokie jak i talentu samego Normana. Jego występy na żywo podbiły serca widowni w niejednym kraju, dzięki swojej pasji do muzyki i niesamowitemu głosowi sprawia, że każdy jego występ jest niezapomnianym przeżyciem.

Źródło: Organizator.