Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Letnie Kino Plenerowe w Wesołej
Kiedy
4 sierpnia 2017 (piątek) - 25 sierpnia 2017 g. 21:00
Gdzie
Ochotnicza Straż Pożarna w Wesołej, ul. 1 Praskiego Pułku 31 (mapa)
zamknij
Dojazd
Dojazd autobusami 521, 173 lub SKM - ką do stacji Wesoła, a następnie autobusem 198.Przystanek 1 Praskiego Pułku
Bilety
wstęp wolny
okw.yolasite.com/
Plakat
Plakat

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy zaprasza wszystkich miłośników kina z Wesołej na bezpłatne seanse filmowe w plenerze. W repertuarze filmy, które trzeba zobaczyć. Szeroki przekrój tematyczny sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Filmy wyświetlane są w każdy sierpniowy piątek. Harmonogram wyświetlania seansów przedstawia się następująco:
-4 sierpnia godz. 21.00 „Facet (nie) potrzebny od zaraz” - Młoda singielka postanawia odszukać swoich byłych partnerów i ponownie się z nimi spotkać.
-11 sierpnia godz. 21.00 „Zanim zasnę” - Cierpiąca na amnezję kobieta budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje.
-18 sierpnia godz. 21.00 „Idol” - Stary list napisany przez Johna Lennona i Yoko Ono inspiruje zgorzkniałego muzyka do zmiany stylu życia oraz polepszenia stosunków z biologicznym synem.
-25 sierpnia godz. 21.00 „Piknik z niedźwiedziami” - Autor książek podróżniczych Bill Bryson postanawia wyruszyć na wędrówkę przez Apallachy, zabierając ze sobą jednego z przyjaciół.

Wszystkie filmy będą wyświetlane na terenie przy Ochotniczej Straży Pożarnej (ul. 1 Praskiego Pułku 31). Dla widzów przygotowane są krzesełka, ale można też przynieść swój kocyk. Na miejscu kawiarnia mobilna, gdzie będzie można kupić kawę, herbatę, lemoniadę czy muffiny. W przypadku złych warunków atmosferycznych seans zostanie odwołany.
Letnie Kino Plenerowe organizowane jest w Wesołej od 2013 roku.

źródło


   

To wydarzenie zostało zrealizowane z pomocą finansową dzielnicy Wesoła Miasta Stołecznego Warszawy