Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Międzypokoleniowy Raut z Fredrą - na Nowym Świecie
Kiedy
3 grudnia 2017 (niedziela) - 14 grudnia 2017
Gdzie
NiePowiem, ul. Nowy Świat 27 (mapa)
zamknij
Bilety
wstęp wolny
www.teatrdlawas.pl/aktualnosci/16826-warszawa-miedzypokoleniowy-raut-z-fredra

Chciałabyś pójść na sztukę, którą z przyjemnością zobaczy mama, dziadek, i która do łez rozbawi Twojego partnera/partnerkę? Chciałbyś potańczyć z trenerem Tańca z Gwiazdami? Może Twoja babcia cicho zwierzyła Ci się, że marzyła o karierze wokalnej ? Może nawet nie wiesz, że Ty albo Twój tata macie talent aktorski ?
Jeśli uważasz, że siedzenie z Twoją babcią przy kotlecie to najlepszy sposób spędzania wspólnego czasu - pozwól się miło rozczarować!

Teatr I.N.N.I , Fundacja Act 4 Art imienia Meisnera oraz klub muzyczny niePowiem zaprasza na cykl wydarzeń artystyczno-warsztatowych, zwieńczonych międzypokoleniową potańcówką.
W niedzielę 3.12 oraz 10.12 godz. 20 zapraszamy do niePowiem na prezentację spektaklu Wąż i Ona - nowoczesnej interpretacji klasyka komedii polskiej Aleksandra Fredro.
W ramach wydarzenia odbędą się także warsztaty tańca, głosowe oraz aktorskie.
Zapraszamy szczególnie duety międzypokoleniowe, babcie z wnukami, dziadków z wnuczkami, córki z matkami, ojców i synów. Zapraszamy Ciebie z ulubioną panią sąsiadką z naprzeciwka! Ideą naszego cyklu jest integracja międzypokoleniowa! Duety mają pierwszeństwo zapisów na warsztaty oraz zniżki na barze!

3.12.2017
15:00-17:00
"Odkryj swój prawdziwy głos!" warsztaty głosowe z Patrykiem Pawlakiem

Warsztat pogłębi świadomość swojego prawdziwego głosu i jego całego potencjału, który często nie ma możliwości ekspozycji w pełnej skali. Szereg ćwiczeń oddechowych, emisyjnych i artykulacyjnych wzmocnią Wasze możliwości głosowe. Posłużymy się też głosem w kontekście nawiązywania relacji z drugim człowiekiem, tak by nowoodkryty, pełny głos obudził w Was większe poczucie pewności siebie.
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com

5.12.2017
18 :00 – 20:00
Warsztaty aktorskie na bazie Techniki Meisnera z Judy Turan

Na warsztatach skupimy się w szczególności na budowaniu więzi i słuchaniu partnera w grupie. Technika Meisnera - amerykański system pracy aktorskiej rozpowszechniany w Polsce dzięki projektowi edukacyjnemu Laboratorium Meisnera Fundacji Act 4 Art - stawia w swoim treningu największy nacisk na kontakt z partnerem scenicznym i autentyczność relacji. Poprzez bycie tu i teraz oraz pracę ze zmysłami wyzwalać będziemy empatię i spontaniczność w kontaktach z drugim człowiekiem. Umożliwi to Wam zapoznanie się z narzędziami pracy aktora, pogłębi zdolność autoekspresji i zmotywuje do nawiązywania szczerego kontaktu z partnerem i grupą.
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com

10.12. 2017
15:00-17:00
Warsztaty taneczne z Żorą Korolyov

Warsztaty tańca towarzyskiego prowadzone przez znanego m.in. z “Tańca z gwiazdami” Żorę Korolyova będą silnym zastrzykiem dopaminy i serotoniny dla wszystkich jego uczestników. Badania wykazują, że praktykowanie tańca poprawia stan zdrowia serca, oddychanie i ogólną jakość życia, skuteczniej niż regularny jogging, czy ćwiczenia oddechowe. Warsztaty, pomogą Wam rozwinąć umiejętności ruchowe i taneczne: m.in. zwinność, płynność, koordynację, precyzję, harmonię, siłę. Poszerzą zakres ruchu i świadomość ciała, zbudują pewność siebie i poprawią samoocenę. Międzypokoleniowa lekcja tańca towarzyskiego przyda się podczas organizowanej na zakończenie projektu potańcówki!
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com

12.12. 2017
18:00-20:00
Warsztaty wokalno-aktorskie z Judy Turan i Patrykiem Pawlakiem.

Na wspólnych warsztatach połączymy zadania aktorskie z głosem i ruchem. Stworzymy obraz relacji międzyludzkich w różnych sytuacjach życiowych podczas ćwiczeń improwizacyjno-aktorskich. Wspólnie zastanowimy się jaka jest wymarzona jakość relacji dla uczestników i jak wcielić ją w życie przy użyciu poznanych na warsztacie narzędzi ekspresji. W warsztacie wykorzystane zostaną narzędzia teatru Forum oraz aktorskiej techniki Meisnera.
Zapisy na warsztaty: fundacja.act4art@gmail.com

14.12.2017
18:00 - 22:00 - Zakończenie projektu
POTAŃCÓWKA MIĘDZYPOKOLENIOWA

źródło: organizator


   

To wydarzenie zostało zrealizowane z pomocą finansową dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy