Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Lounge Ryszards / Tricphonix / Maisha - Warsaw Summer Jazz Days 2019
Kiedy
29 czerwca 2019 (sobota) g. 18:00
Gdzie
Amfiteatr Bemowo, Park Górczewska (mapa)
zamknij
Bilety
wstęp wolny
warsawsummerjazzdays.pl/
To wydarzenie jest częścią: Warsaw Summer Jazz Days 2019

Lounge Ryszards
Michał Małota – tenor sax, wrzaski, śpiew
Anatol Malinowski –gitara, kosmiczne przystawki, łańcuchy, wiatraki
Jakub Tyro-Niezgoda – bas, międzygalaktyczne sondy, śmieszne gadżety
Michał Kasperek – perkusja, śpiew pozawymiarowy, kosmiczne zasysanie

Zespół legenda. Faktem jest, że nie gra muzyki łatwej, można zaryzykować, że nie gra muzyki w ogóle (hehehe). Ich mózgi połączone są intergalaktyczną pępowiną z macierzą kosmicznego groove’u.

Tricphonix
Maciej Trifonidis – bass, keys
Daniel Banan Polkowski – sax tenor
Ewelina Serafin – flute
Jakub Tybulczuk –sax baritone
Oliwier Andruszczenko – clarinet ,sax alt
Robert Żelazko – trombone
Michał Marecki- keys
Miki Harasimiuk -guitar
Aga Yano-inst.perc
Banian Veins-drums

10 lecie istnienia formacji Tricphonix , zespołu, który wydał dwie, autorskie płyty i po niezliczonych koncertach oddał się kilkuletniej medytacji, która pochłonęła muzyków do tego stopnia, że zapomnieli o tak istotnym jubileuszu i jego obchodach. W efekcie zespół świętuje z dwu letnim opóźnieniem. Ale tak to jest z między galaktycznymi podróżami… Teraz w nowym składzie powraca, nagrywa nową płytę i rozpoczyna trasę koncertową. Premierowy koncert odbędzie się w ramach festiwalu Warsaw Summer Jazz Days 2019 w amfiteatrze na Warszawskim Bemowie.

Maisha
Maisha to sześcioosobowy zespół, prowadzony przez Jake’a Longa. To kolejny efekt niespotykanego fermentu na brytyjskiej scenie jazzowej, z jakim mamy do czynienia od kilku lat. W 2016 roku zespół wydał swoją pierwszą EP-kę „Welcome To A New Welcome”, zaś pod koniec roku ubiegłego debiutancki album „There is A Place”. Muzyka zespołu to niezwykły koktajl takich stylów afrobeat, hip-hop, soul i spiritual jazz.

adamiakjazz.pl/