Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Kim jest Kasia? VI Aukcja – Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów
Kiedy
6 listopada 2020 (piątek) g. 19:30 - 22:00
Gdzie
zamknij
Bilety
wstęp wolny
https://artinhouse.pl/pl/aukcja/vi-aukcja--nowe-pokolenie-dla-kolekcjonerow/91

Informacja o wydarzeniu pochodzi od internautów.
Art in House
Art in House

Kim jest Kasia? Dlaczego mały chłopiec uparcie stoi na krześle? Jak sportretować Apacza? Gdzie najlepiej napić się kawy w Monastirze? Na te i inne pytania odpowiemy już 6 listopada o 19:30 na VI Aukcji – Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów w Domu Aukcyjnym Art in House (Al. Jerozolimskie 107, Warszawa).

Ze względów bezpieczeństwa zachęcamy Państwa do licytacji zdalnej – online lub przez telefon.

W listopadowym katalogu zgromadziliśmy prace uznanych artystów, którzy pojawili się na polskim rynku sztuki po 1989 roku i mogą pochwalić się licznymi sukcesami artystycznymi w Polsce oraz na świecie. Prezentowane obrazy i rzeźby są nieco trudniejsze w odbiorze, jednocześnie odznaczając się dekoracyjnością, która pozwalają postrzegać je jako estetyczny element otaczających nas wnętrz.

W katalogu odnajdziecie prace w mocnej, przykuwającej wzrok kolorystyce: dziewczęcy portret Zofii Błażko, trójwymiarową kompozycję Bartosza Kokosińskiego, abstrakcyjne „przejścia” Tomasza Kopcewicza, życie w zgiełku (w języku Hopi zwane „koyaanisqatsi”) Łukasza Patelczyka, żółte pociągnięcia pędzlem Jaśka Balcerzaka czy polemikę Sebastiana Kroka ze współczesnym językiem reklamy.

Subtelność kompozycji i kolorów odnajdziecie w podwójnym portrecie autorstwa Doroty Kuźnik, minimalistycznych „Lampionach” Ilony Herc, wizycie w muzeum Mateusza Maliborskiego, podniebnym zeppelinie Bartka Otockiego czy geometrycznym obrazie Anny Panek.

Wśród rzeźb zobaczycie terapeutyczną „Laseroterapię” Moniki Dąbrowskiej-Picewicz, charakterystyczną figurę z brązu autorstwa Tomasza Koclęgi oraz wyraz indywidualizmu w małym ciele, czyli portret syna Tomasza Górnickiego.

Katalog aukcji oraz instrukcję licytacji znajdziecie na stronie www.artinhouse.pl.

Wystawa prac czynna w miejscu aukcji od 2 do 6 listopada, w godzinach 10:00 – 18:00.

Zapraszamy!

VI Aukcja - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów
06 listopada 2020, 19:30 (piątek)
Art in House Dom Aukcyjny
Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa