Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Piknik Kulturalny Gazety Co Jest Grane" w Królikarni
Kiedy
11 czerwca 2011 (sobota) g. 12:00 - 22:00
Gdzie
Królikarnia, ul. Puławska 113a (mapa)
zamknij
Bilety
wstęp wolny
www.cjg.pl
Możliwy dojazd autobusem Możliwy dojazd rowerem

Agnieszka Jurczak, Gazeta Wyborcza Stołeczna:

"Przez całą sobotę 11 czerwca zapewnimy dobrą rozrywkę: koncerty, projekcje filmowe, spektakl, atrakcje dla dzieci, pyszne jedzenie. Na trawie, na kolorowych kocach - kto z was był, wie, o czym mówię. Kto nie był, niech sam się przekona.

Piknik powstał po to, żebyśmy mogli się spotkać, lepiej poznać, pobyć razem w przyjemnej atmosferze. Na co dzień polecamy wam kulturalne wydarzenia w piątkowej "Gazecie Co Jest Grane", ale dla nas to za mało - już po raz kolejny sami przygotowaliśmy takie wydarzenie dla czytelników.

Program przedstawia się bardzo ciekawie. Na naszej piknikowej scenie wystąpią zespoły: Magnificent Muttly, Biff, Levity, Kamp!, didżejski kolektyw Yo! Majesty i gwiazda wieczoru - The go! Team - która w zeszłym roku z powodu ogromnej burzy nad Warszawą nie mogła zagrać. Trzymajcie więc kciuki za pogodę!

Dla fanów teatru mamy coś wyjątkowego - spektakl Biała bluzka, czyli przebój Och-teatru z Krystyną Jandą w roli głównej.

W pałacu tradycyjnie już pokażemy dokumenty Planet Doc Film Festival (w godz. 12.15-18.15). Będzie też slideshow unikatowych kolorowych zdjęć z Narodowego Archiwum Cyfrowego i portalu Gazeta.pl Kolorowa Warszawa w 1959 roku i dziś.

Lubicie wzornictwo polskich neonów? My też, dlatego zapraszamy na specjalny wieczorny pokaz z kolekcji Muzeum Neonów przy muzyce z epoki na tyłach pałacyku.

Strefa dla dzieci (w godz.12-18) będzie w tym roku szczególnie ciekawa: Centrum Nauki "Kopernik" zaprasza na wspólne doświadczenia, Łazienki Królewskie zorganizują zabawę dla najmłodszych, a Adam Wajrak zaprosi na wirtualną wycieczkę po polskim lesie (godz. 14). A na scenie głównej - koncert dla dzieci Warsztatowej Akademii Musicalowej połączony z zajęciami.

Przez cały dzień wybrane przez nas warszawskie restauracje będą serwowały swoje popisowe dania, Gazeta Café zaprasza na spotkania z autorami książek, a czas umili nam muzyką DJ Maceo Wyro."

Na scenie:
godz. 12.00 - DJ Maceo Wyro
godz. 13.00 - koncert dla dzieci Warsztatowej Akademii Musicalowej połączony z zajęciami
godz.14.00 - koncert Levity
godz.15.00 - koncert Magnificent Muttly
godz.16.00 - koncert Biff
godz.17.15 - koncert Kamp!
godz.18.30 - spektakl Biała bluzka
godz.20.30 - koncert Yo! Majesty
godz.21.30 - koncert The go! Team