Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Wykombinuj: imprezę w klubokawiarni Mam Ochotę
Kiedy
23 lipca 2011 (sobota) g. 19:00
Gdzie
Klubokawiarnia Mam Ochotę, ul. Grójecka 75 (mapa)
zamknij
www.mamochote.blogspot.com/
Wykombinuj: imprezę w klubokawiarni Mam Ochotę
Wykombinuj: imprezę w klubokawiarni Mam Ochotę

WYKOMBINUJ:IMPREZĘ!

Z materiałów organizatora:

"Pierwsza z cyklu impreza promująca inicjatywę nowopowstającej Interdyscyplinarnej Fundacji Artystycznej Kombinat Twórczy.

Głównym celem organizowanej przez Kombinat Twórczy imprezy jest integracja osób zainteresowanych kulturą i sztuką oraz promocja młodych artystów związanych bezpośrednio z Fundacją, lub współpracujących z nią.

Faustyna Ostróżka i Przemek Kamiński, którzy są inicjatorami Fundacji zdecydowali o promocji sztuki w otwarty sposób, nie tylko w hermetycznie funkcjonującym środowisku. Pierwsza impreza będzie przede wszystkim dawała szansę szerszemu gronu zapoznać się z celami i działaniami Fundacji. Inicjatorzy opowiedzą dlaczego zrodziła się idea powołania do życia takiej organizacji, co już robią pracując na markę fundacji, co zamierzają w bliższej i dalszej przyszłości.

Bardzo ważnym punktem imprezy Kombinatu Twórczego będą wernisaż fotografii Natalii Jarosiewicz i malarstwa Katarzyny Załęckiej, czytanie performatywne JOE na podstawie dramatu Samuela Becketta pt. „Ej Joe” w wykonaniu Faustyny Ostróżki i Magdaleny Załęckiej, oraz koncert zespołu IMPROPERS. Później Nowopowstająca Interdyscyplinarna Fundacja Artystyczna Kombinat Twórczy zaprasza na after party, podczas którego będzie można nie tylko bawić się tańczyć, ale przede wszystkim rozmawiać."

Organizatorzy:
Nowopowstająca Interdyscyplinarna Fundacja Kombinat Twórczy
Klubokawiarnia Mam Ochotę

Program:

19.00 – start

20.00 – przedstawienie Interdyscyplinarnej Fundacji Artystycznej KOMBINAT TWÓRCZY i wernisaż fotografii Natalii Jarosiewicz i malarstwa Katarzyny Załęckiej.

20.30 – czytanie performatywne „JOE” na podstawie fragmentów dramatu Samuela Becketta „Ej, Joe”: Faustyna Ostróżka, Magdalena Załęcka, projekcja video: Dorota Piskor.

21.00 – koncert zespołu Impropers, w składzie: Jakub Klewicki – klawisze, Piotr Jacquier – perkusja/konga, Paulina Mleczko – wokal, Bartosz Patoka – gitara basowa.
www.impropers.neostrada.pl

22.00 – after party: Sound Rebellion

Soun​drebellion na soundcloud.com


Multimedia