Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Rodzaj instytucji: muzeum
Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2 Warszawa (mapa)
zamknij
22 628 12 71-73
u-jazdowski.pl
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski jest miejscem tworzenia, prezentacji i dokumentacji sztuki współczesnej we wszystkich jej przejawach. CSW realizuje wystawy, prezentacje teatru wizualnego, performances, koncerty muzyki współczesnej, pokazy filmów eksperymentalnych i sztuki video oraz warsztaty twórcze, jak również zdarzenia artystyczne stojące na pograniczu różnych dyscyplin.

W skali roku odbywa się tu ponad 50 wystaw, a także ponad 300 wydarzeń teatralnych, muzycznych, multimedialnych oraz programów związanych w literaturą współczesną.

Ponadto w Zamku Ujazdowskim funkcjonuje Biblioteka i Czytelnia Artystyczna.

Kino prowadzi regularny program Kina Artystycznego, organizuje też cykle specjalnych pokazów, międzynarodowych festiwali i program kina letniego.

Program Artists-in-Residence służy międzynarodowej wymianie artystów: w pracowniach umieszczonych na poddaszu Zamku mogą przebywać i tworzyć w ramach wymiany stypendialnej artyści z całego świata.

Osobnym polem aktywności Centrum są różnorodne programy edukacyjne realizowane na zamówienie szkół, uczelni, a także adresowane do szerokiej publiczności.

Siedziba Centrum Sztuki Współczesnej jest również idealnym miejscem konferencji, seminariów, spotkań promocyjnych oraz bankietów. Zróżnicowane wnętrza z oryginalnym klimatem - m.in. zabytkowe piwnice, kino studyjne, zamkowy dziedziniec z krużgankami - są znakomitą oprawą nietuzinkowych special events.

źródło: www.csw.art.pl

Multimedia


Wiadomości

Inwazja abakanów na warszawskim Mokotowie?
Tłum abakanów w Warszawie? Czy to jakieś australijskie plemię - spyta dyletant, nie mający zielonego pojęcia (czyżby ufoludki?) o współczesnej plastyce, a rzeźbie w szczeg...
Prawda o polskiej wsi jest o rzut beretem stąd
Życie Warszawy, str. 8, 15-10-2008, autor: Igor Seider

- Fotografuję ludzi, którym nie do końca się w życiu poszczęściło - mówi Tomasz Tomaszewski o zdjęciach, ...
1 2 3 4 5 ... 7

Facebook