Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Teatr Rampa na Targówku
Rodzaj instytucji: teatr
ul. Kołowa 20 Warszawa (mapa)
zamknij
022 679-89-76
teatr@teatr-rampa.pl
www.teatr-rampa.pl
Teatr Rampa na Targówku jest unikatowym miejscem na teatralnej mapie Warszawy. Wieloletnia tradycja teatru muzycznego miesza się tu z nowoczesnością w formie i treści, a najnowszą rzeczywistość artystyczną kreuje nowa fala utalentowanych twórców. Spektakle przygotowane są z myślą o wszystkich grupach Widzów, o różnorodności ich gustów i oczekiwań, dzięki czemu Rampa określana jest jako Teatr Przyjazny. W sezonie 2012/2013 bawiło się w nim 100 tysięcy widzów!

Teatr Rampa to trzy różnorodne sceny, na których zobaczyć można zarówno klasykę literatury polskiej i zagranicznej, jak również autorskie, często nowatorskie i zaskakujące swoją wyjątkowością i blaskiem spektakle. Do nich z pewnością należą: musicalowe show Broadway Street the show z udziałem gwiazd europejskich scen musicalowych, Tango Piazzolla - spektakl muzyczny z ogniem tanga argentyńskiego, intrygująca interpretacja Mistrza i Małgorzaty czy kultowy Jeździec burzy - musical o Jimie Morrisonie z niezwykłym, przejmującym wykonaniem najbardziej znanych, wiecznie słuchanych songów tego muzyka i zespołu The Doors.

Teatr Rampa znany jest również z wyśmienitych musicali dla dzieci. W pogoni za bajką, Pinokio czyli świerszczowe opowieści, Tajemniczy ogród. Wielka wyprawa i Czerwony Kapturek to przedstawienia skierowane do młodszego widza, które stanowią doskonałą propozycję na rodzinne spędzanie czasu. Dlatego zapraszamy na kolejne Weekendy Familijne z tymi spektaklami, polecając Państwu zwłaszcza najnowsze z nich - Awanturę o Basię w reż. Cezarego Domagały i bajkę muzyczną Calineczka w reż. Witolda Mazurkiewicza.

źródło: http://www.teatr-rampa.pl/o-teatrze

Zobacz w serwisie


Wiadomości

Bułhakow na opak… wymłócony
Teatr Rampa. "Mistrz i Małgorzata". Tydzień po premierze.
W takiej Moskwie, wyobraźcie sobie Państwo, żyją Ruscy, sprośni i wulgarni, jak to Ruscy. Nagle zjawia się między ni...

Facebook