Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Dom Kultury "Zacisze"
Rodzaj instytucji: dom kultury
ul. Blokowa 1 Warszawa (mapa)
zamknij
022 679 84 69, 743 87 10
sekretariat@zacisze.waw.pl
www.zacisze.waw.pl
Dom Kultury „Zacisze” działa na warszawskim Targówku. Celem działalności jest integracja środowisk poprzez sztukę i zapewnienie atrakcyjnych form spędzenia wolnego czasu. Oferta adresowana jest do wszystkich grup wiekowych. Każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dzieci ciekawie i bezpiecznie spędzają popołudnia, rozwijając swoje zdolności, m.in.: plastyczne, baletowe, muzyczne, teatralne, taneczne, językowe. Młodzież realizuje swoje pasje w projektach dofinansowanych przez Unię Europejską, m.in. „Młodzież w działaniu”. Dorośli odkrywają swoje talenty w pracowniach, m.in.: witrażu, malarstwa, szycia, tkactwa, tańca, a seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury „Zacisze” słuchają wykładów, wędrują po Polsce i Europie, tańczą, serfują wirtualnie, grają w brydża. Sybiracy z Koła Terenowego Związku Sybiraków Warszawa Praga Północ spotykają się tu raz w miesiącu.

Organizuje imprezy cykliczne, takie jak: Mikołajkowe Otwarte Mistrzostwa Boogie Woogie oraz Turniej Rock’n’Rolla Sportowego, Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora, konkurs Piosenki Solo Senior, Spotkania Teatrów Młodych, Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, Scena Małego Aktora, GITARRERA – Przegląd Zespołów i Indywidualnej Gitary Klasycznej. Na 95 % imprez wstęp jest wolny.

więcej

Zobacz w serwisie


Instytucje

Chór Zacisze
zespół
Zaciszańska Nuta
zespół

Wiadomości

Maluj i wygrywaj! - Międzynarodowy konkurs dla młodzieży - na plakat filmowy
Konkurs skierowany jest do uczniów polskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce, Holandii, Anglii, na Białorusi i Litwie.

Przedmiotem konkursu jest ...
LEK dla kultury - cykl szkoleń w Domu Kultury Zacisze
Z dobrą inicjatywą szkoleniową dla pracowników domów kultury Warszawy wystąpił Dom Kultury Zacisze .
Laboratorium Edukacji Kulturalnej to cykl szkoleń.LEK – to le...