Przejdź do menu głównego | Przejdź do treści | Przejdź do wyboru wielkości czcionki | Przejdź do mapy strony | Przejdź do osób | Przejdź do wiadomości | Przejdź do wydarzeń | Przejdź do instytucji | Przejdź do wyszukiwarki wydarzeń |

Miasto Stołeczne Warszawa

Dziesiątki miejsc na poranne spacery

Szukaj


Dom Kultury "Wygoda"
Rodzaj instytucji: dom kultury
ul. Koniecpolska 14 Warszawa (mapa)
zamknij
+48 228 120 633
dkwygoda@op.pl
www.dkwygoda.waw.pl
Dom Kultury „Wygoda” prowadzi szeroko rozwiniętą działalność na terenie osiedla, dzielnicy i poza nią. Podejmowane są działania edukacyjno-kulturalne, takie jak: przedstawienia edukacyjno-kulturalne, spektakle teatralne i artystyczne dla dzieci i młodzieży, koncerty pianistyczne i gitarowe, wieczory muzyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach, wystawy i wernisaże malarskie i fotograficzne, koncerty i spotkania kabaretowe, imprezy i spotkania okolicznościowe, turnieje w tenisa stołowego i gry Play Station. Cyklicznie organizuje konkursy „Wiosna” dla dzieci i młodzieży szkolnej o zasięgu lokalnym i dzielnicowym. Organizuje co roku akcję „Lato i Zima w mieście”, bierze udział w Dziecięcej Stolicy. Głównymi zadaniami jest prowadzenie zajęć sekcyjnych, organizowanie imprez dla różnych grup mieszkańców, udostępnienie pomieszczeń według zapotrzebowania.

Przy DK działa również Klub Seniora, który powstał jako forma zajęć stałych. Seniorzy uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach o bardzo różnorodnej tematyce.

Wykwalifikowana kadra instruktorska prowadzi dla dzieci i młodzieży zajęcia plastyczne, naukę gry na pianinie, naukę gry na gitarze klasycznej, naukę tańca, sekcję teatralną, naukę obsługi komputera dla wszystkich, dla młodzieży i dorosłych koło fotograficzne, dla dzieci gimnastykę korekcyjną, dla pań gimnastykę zdrowotną oraz dla pań i dziewcząt aerobik.

Dom Kultury „Wygoda” zaprasza na wszystkie prowadzone zajęcia. Posiadamy bardzo przystępne ceny. Przyjmujemy zapisy w każdym miesiącu.

więcej

Zobacz w serwisie


Zobacz też

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112
centrum kultury, dom kultury, organizator wydarzeń, filia domu kultury, Dzielnicowy Dom Kultury
Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów m.st Warszawy
dom kultury
Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna"
dom kultury

Multimedia